Tartu Linnavalitsuse pressiteade

14. jaanuar 2022 / Tartu linnavalitsus tuletab meelde, et 1. jaanuarist vahetus vedaja Tartu 3. veopiirkonnas (Annelinna tagumine osa ja Ihaste) ja Tähtvere maapiirkonnas. Alates 1. veebruarist vahetub jäätmevedaja Tartu 1. veopiirkonnas (Tähtvere, Veeriku, Supilinna, Vaksali, Kesklinna ja Karlova linnaosad).

Kõik kliendid peaksid olema saanud uuelt jäätmevedajalt teavituse, lepingu ja veograafiku. Kliendid, kes ei ole lepingut saanud, peaksid sellest teada andma veoettevõttele (Eesti Keskkonnateenused AS). Nii saab jäätmevedu tõrgeteta toimida.

ASi Eesti Keskkonnateenused kontaktid:
1) Ettevõtte veebileht rubriik Võta ühendust
2) e-post tartu@keskkonnateenused.ee
3) klienditeeninduse telefon 738 6700
4) kontor (Tähe 108).

Hetkel on ASi Eesti Keskkonnateenused klienditeenindus ülekoormatud ja kirjadele vastamine võtab tavapärasest rohkem aega. Kõik kliendid peaksid vastuse saama siiski nädala jooksul. Klientidel, kes soovivad külastada ettevõtte klienditeenindust, soovitatakse eelnevalt broneerida endale broneerimissüsteemi kaudu aeg. Kuna pöördumisi on palju, siis soovitab jäätmefirma esitada oma probleem konkreetselt ning tuua see kohe kirja alguses välja (kas vajatakse lisavedu, soovitakse sõlmida lepingut vms). Ses võimaldab probleemide kiiremat lahendamist.

Esimese veopiirkonna klientidel, kellel on vedu algamas veebruaris, palutakse kindlasti üle vaadata veograafikud. Kui eelmise vedaja (Ekovir OÜ) viimase veo ja uue vedaja esimese veo vahele jääb liiga pikk ajavahemik, soovitame aegsasti tellida lisaveo. Lisavedu on mugavaim tellida ASi Eesti Keskkonnateenused veebilehelt (Võta ühendust, telli vedu). Lisavedu ehk graafikujärgne vedu on 15% kallim, kui regulaarne vedu. Hinnakirjadega on võimalik tutvuda linna veebilehel

Lisainfo:
Linnamajanduse osakonna keskkonnateenistus:
Juhan Voolaid (3. ja 4. veopiirkond), tel 7361 273, Tiina Lille (1. ja 2. veopiirkond) 7361 328, Ülle Mauer 7361 248.

Foto: Juhan Voolaid