Geodeesiabüroo Oü WeW: Usaldusväärsed geodeetilised teenused alates 1992. aastast

Pakume laia valikut geodeetilisi teenuseid, sealhulgas:

  • Geodeetilised alusplaanid: Koostame täpsed ja detailsed alusplaanid, mis on olulised ehitusprojektide planeerimisel, projekteerimisel ja elluviimisel.
  • Ehitusgeodeesia: Pakume ehitusmärkimise, teostusmõõdistuse ja kontrollmõõdistuse teenuseid ehitusplatsidel, teede-platside ehitusel ja maa-aluste kommunikatsioonide rajamisel.
  • Hoonete plaanid: Mõõdame hooneid ja koostame täpsed plaanid olemasolevate hoonete ja rajatiste kohta. Kasutades laserskaneerimist, saame luua hoonetest täpsed 2D või 3D joonised, mida saab kasutada nii projekteerimiseks kui ka inventariseerimisjooniste koostamiseks.
  • Laserskaneerimine: Kasutame kaasaegset skaneerimistehnoloogiat, mis võimaldab kiiresti koguda suure tihedusega punktipilve. See tehnoloogia annab meile võimaluse luua täpseid kolmemõõtmelisi mudeleid ja saada detailseid mõõtmistulemusi erinevate objektide kohta.
  • Fotogramm-meetria: Kasutame fotogramm-meetriat visuaalse informatsiooni, nagu fotod ja videod, abil täpsete mõõtmistulemuste saamiseks ja ruumiliste mudelite loomiseks. See on oluline tööriist maastike, hoonete ja muude objektide mõõdistamisel, aga ka 3D visualiseeringute loomisel. Samuti on see abiks raskesti ligipääsetavates kohtades, näiteks kõrgete hoonete fassaadides ja katustel, mõõdistustööde teostamisel.
  • Kõrgem geodeesia: Pakume spetsiifilisemate ja kõrgtäpsete mõõtmistööde teostamist, näiteks riiklike ja kohalike geodeetiliste- ja kõrgusvõrkudega seotud töid. Teostame kontrollmõõdistusi ja teisaldame geodeetiliste võrkude punkte, mis jäävad ette ehitustel või renoveerimistöödel.

Meie meeskonnal on laialdased teadmised ja praktiline kogemus nendes geodeetilistes valdkondades. Pakume täpseid, usaldusväärseid ja kvaliteetseid lahendusi, mis vastavad klientide individuaalsetele vajadustele.

Lisateabe saamiseks ja tasuta konsultatsiooni kokkuleppimiseks võtke meiega ühendust!

Kontakt: +372 5168285, info@wew.eewww.wew.ee